Evden Eve Şehİrden Şehİre Güvenlİ Naklİyat

"Eşya depolama hizmetlerimiz de eşyalarınız sigortalanır ve güvenli şekilde taşınır. Sigortalı taşımacılık sayesinde hiçbir eşyanız zarar görmez, evden eve nakliyat sonunda tüm değerli eşyalarınız sağlam ve eksiksiz şekilde teslim edilir."

Hakkımızda

Vizyonumuz; Nakliye hizmetini en ekonomik ve kaliteli biçimde sunmaktır.

19 Yılı Aşkın Tecrübemİzle Sİzlere Hİzmet Vermekteyİz

Misyonumuz; Profesyonel bir hizmet anlayışıyla, müşterilerimizin tüm taleplerine suratlı ve eksiksiz bir şekilde cevap vermektir. Bizi başarılı ve güvenilir kılan çalışma anlayışımızın temelinde, tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza uzun vadeli, tatminkar imkanlar sunmamızdır.

250

Ofis-Büro Taşımacılığı

378

Güvenilir Hizmet

167

Sigortalı Taşımacılık

Neden BİZİ Tercİh Etmelİsİnİz ?

Güvenilir Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekküllü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.
Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.
Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz
Evinizde veya işyerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.Taşındığı yeni adresde yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.

Teklİf Almak İçİn

Teklİf Al

Müşterİ Görüşlerİ

İki kez ofis bir kez de ev taşımasını gerçekleştirdi arkadaşlar.Eşyaları özenle taşımaları, fiyatının uygunluğu ve kaliteli hizmetlerinden ötürü arkadaşlarıma da tavsiye ettim. İstanbul'da güvenilecek nakliyeci arıyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Burak GÜLTEKİN

DANIŞMAN İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

Her ne şekilde olursa olsun müsterilerini boş çevirmeyip yardımcı olan bir firma bu özverili çalışmalarından dolayı Güvenilir Nakliyat çalışanlarına teşekkur ederiz.

İNOX ALUMİNYUM

CEO

Güvenilir Nakliyat ekibine çok teşekkür ediyorum. Güven ve çeviklikleri ile profesyonel bir hizmet aldım. Ev Taşınmalarının en önemli aşması Nakliye kısmı olup Acaba kırılacak mı? dökülecek mi? çizilecek mi? Güvenli Taşımacılıkta tavsiye edebileceğim adres Güvenilir Nakliyat

İbrahim Topuz

TurkTelekom