Evden Eve Şehİrden Şehİre Güvenlİ Naklİyat

"Eşya depolama hizmetlerimiz de eşyalarınız sigortalanır ve güvenli şekilde taşınır. Sigortalı taşımacılık sayesinde hiçbir eşyanız zarar görmez, evden eve nakliyat sonunda tüm değerli eşyalarınız sağlam ve eksiksiz şekilde teslim edilir."

Hİzmetlerİmİz

Hızlı Ve Güvenİlİr Naklİyat

Firmamız, müşterilerine özellikle evden eve taşımacılık konusunda en iyi hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir. Sektör içinde edindiğimiz tecrübe müşterilerimize en iyi şekilde aktarılmaktadır. Amacımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Daha Fazlası

Neden Bİzİ Seçmelİsİnİz ?

19 Yılı aşkındır vermiş olduğumuz HIZLI VE GÜVENİLİR hizmet anlayışımızla alanımızda en iyisi durumunda bulunmaktayız.

  • 19 Yıllık Tecrübe
  • Hızlı ve Güvenilir Hizmet
  • İşinin Ehli Çalışma Ekibi
  • Geniş Araç Filomuzla
  • Sizlere En İyi Hizmeti Vermek İçin Buradayız.
Daha Fazlası

Eşya Paketleme

Tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız A’ dan Z’ ye hijyenik şekilde korunaklı ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle sarılır. Eşyalarınız taşınırken hem temiz hemde hasarsız taşınması sağlanır.

Daha Fazlası

Evden Eve Taşımacılık

Evden eve nakliyat sektöründe taşınacağınız firmanın kaliteli ve köklü bir firma olması en önemli etkenlerden biridir. Marmara bölgesinde sağlam referanslara dayanan geçmişimizi size güven tablosu olarak sunmaktayız.

Daha Fazlası

Ofİs Büro Taşımacılığı

İlkeli ve prensipli duruşuyla İstanbul’da nakliyat sektöründe zirve yapan firmamız, ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde de sektörde zirve yapmıştır.

Daha Fazlası

Asansörlü Taşımacılık

Firma bünyesinde olan Asansörlü Nakliyat araçları uzman eksperlerin kontrolü sonucu taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. 37 metre ve 56 metre olmak üzere çeşitleri bulunan mobilya asansörlerinin hem araç üstü hemde römorklu çeşitleri bulunmaktadır.

Daha Fazlası

Adresimiz

Çırpıcı Mahallesi Çınar Sokak No:4/2 Zeytinburnu/İstanbul

7/24 Hizmetinizdeyiz

0542 606 02 60

Teklİf Almak İçİn

Teklİf Al